Connect with us

Lifestyle

‘Alketa Vejsiu kunder te gjitheve’ debati për ‘Taramelen’, Alketa ja mbyll gojën një herë e mirë…

Alketa Vejsiu ka qenë një ndër personazhet më të komentuara ditët e fundit për shkak të debatit të madh që...

Sour Cocktail Bar

Top Black Out eshte krijuar si nje platforme e re ku do te keni mundesine te gjeni lajmet me pikante dhe gjithcka tjeter rreth modes, keshillave te bukurise dhe te rejave me te fundit te televizionit. Copyright © 2018 Top Black Out