Connect with us

Showbiz

Zbulohet sozia e Xhensila Myrtezaj, shikoni sa ngjan kjo vajze me kengetaren/ Foto

Xhensila Myrtezaj është njëra ndër femrat shqiptare më të bukura, por si duket ajo ka dikë që i ngjason shumë....

Sour Cocktail Bar

Top Black Out eshte krijuar si nje platforme e re ku do te keni mundesine te gjeni lajmet me pikante dhe gjithcka tjeter rreth modes, keshillave te bukurise dhe te rejave me te fundit te televizionit. Copyright © 2018 Top Black Out